Про інформаційну кампанію "ДІТИ ВІЙНИ"

 


Про інформаційну кампанію «ДІТИ ВІЙНИ»

        

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Піщанської сільської ради повідомляє, що до Полтавської обласної військової  адміністрації надійшов лист Радника-уповноваженого Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Д. Герасимчук від 31.10.2022 № 15/3-01/100 про те, що з метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, у тісній співпраці з проєктом Уряду Канади „Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора України, Міністерством внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України проводяться заходи інформаційної кампанії „ДІТИ ВІЙНИ”.

Просимо забезпечити поширення на сайтах, блогах, соціальних мережах та сприяти у розміщенні в якості соціальної реклами матеріалів про державний портал розшуку дітей „ДІТИ ВІЙНИ. Матеріали розміщено за посиланням https://tinyurl.com/makety .

 

 

Начальник відділу                       (підписано)                 Світлана КРУПА


 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

День великого Кобзаря

У ЗДО "Веселка " Недогарківської сільської ради стало традицією на початку березня відзначати День народження великого Кобзар...